Haberler

İBB İstanbul İtfaiyesi'nden Siirt İtfaiyesine destek15 Mart 2017 Çarşamba
Dünyanın en köklü itfaiye teşkilatları arasında yer alan İstanbul İtfaiyesi, yurdun dört bir köşesine destek vermeye devam ediyor.

İBB İstanbul İtfaiyesi, İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Siirt Belediyesine, itfaiye ekipmanı ve bu ekipmanın kullanımına ilişkin eğitim desteği sağladı.

Siirt İtfaiye Müdürlüğünün hizmet altyapısının iyileştirilmesi amacıyla yangın, trafik kazası ve diğer acil durumlara müdahalelerde kullanılmak üzere İBB İstanbul İtfaiyesi tarafından ekipman desteği ve bu ekipmanların kullanımı konusunda personele eğitim verildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İtfaiye Daire Başkanlığına teşekkür eden Siirt Belediyesi Başkan Vekili Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın, "İtfaiye Müdürlüğümüzün ihtiyaç duyulan her türlü ekipman ve malzemeye sahip olması halkımızın can ve mal güvenliği bakımından maksimum fayda sağlayacaktır." dedi.

İtfaiye Daire Başkanlığımızca görevlendirilen ekibimiz Siirt Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeline 3 gün sürecek olan eğitimlerde kurtarma ve söndürme, olay yerinde konuşlanma, müdahale ve yangın yerindeki tehlikelerle ilgili bilgi paylaşımında bulunacaklar.

İBB İstanbul İtfaiyesinden Siirt İtfaiyesine destek - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİBB İstanbul İtfaiyesinden Siirt İtfaiyesine destek - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİBB İstanbul İtfaiyesinden Siirt İtfaiyesine destek - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİBB İstanbul İtfaiyesinden Siirt İtfaiyesine destek - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİBB İstanbul İtfaiyesinden Siirt İtfaiyesine destek - Haberler - İstanbul İtfaiyesi