Haberler

İstanbul İtfaiyesi eğitimlerine devam ediyor11 Temmuz 2017 Salı
İBB İstanbul İtfaiyesi, 7’den 70’e toplumun her kesiminde afet bilinci oluşturmak amacıyla yürüttüğü eğitim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Eğitim çalışmaları kapsamında, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında TOKİ ve KİPTAŞ'a ait 80 bölgedeki konutlarda  site yönetimleri ve site sakinlerine yönelik 10.07.2017- 02.08.2017 tarihleri arasında Mobil Eğitim Aracımız ile Yangına Karşı Bilinçlendirme Eğitimine başlandı.

Bu eğitimle katılımcılara yangının tanımı, yangın söndürme cihazı ve yangın anında doğru davranış ve müdahale yöntemleri hakkında bilgi verildi.

İstanbul İtfaiyesi eğitimlerine devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitimlerine devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitimlerine devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitimlerine devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitimlerine devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitimlerine devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitimlerine devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesi