Organizasyon Şeması

  • Ekrem İMAMOĞLU
    İBB Belediye Başkanı
    • Can Akın ÇAĞLAR
      İBB Genel Sekreteri
      • Murat YAZICI
        İBB Genel Sekreter Yardımcısı
        • Remzi ALBAYRAK
          İtfaiye Dairesi Başkanı
          • Mehmet SUMELİ
            Merkez İtfaiye Şube Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • Ambar Amirliği
              • Bakım ve Onarım Amirliği
            • Müdür Yardımcısı
              • Komuta Merkezi
              • İhale İşlemleri Amirliği
            • Müdür Yardımcısı
              • İtfaiye Eğitim Merkezi
            • Müdür Yardımcısı
              • Kurumsal İletişim ve Gelişim Amirliği
              • Personel ve Yazı İşleri Amirliği
            • Müdür Yardımcısı
              • Teknik Büro Amirliği
              • Avrupa Yakası Yangın Önlem Amirliği
              • Anadolu Yakası Yangın Önlem Amirliği
          • Erdinç TURAN
            Avrupa Yakası İtfaiye Şube Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • Personel ve Yazı İşleri Amirliği
              • İnşaat Emlak Amirliği
            • 1. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Beyoğlu Grup Amirliği
                • Mecidiyeköy İtfaiye İstasyonu
              • Beşiktaş Grup Amirliği
                • Ortaköy İtfaiye İstasyonu
                • Seyrantepe İtfaiye İstasyonu
              • İstinye Grup Amirliği
                • Hacıosman İtfaiye İst Hacıosman
              • Sarıyer Grup Amirliği
                • Maden İtfaiye İstasyonu
                • Rumelifeneri Köyü Gönüllü İtfaiye
              • Şişli Grup Amirliği
                • Kemerburgaz İtfaiye İstasyonu
                • Kağıthane İtfaiye İstasyonu
                • Sadabad İtfaiye İstasyonu
                • Akpınar Köyü Gönüllü İtfaiye
            • 2. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Bakırköy Grup Amirliği
                • Florya İtfaiye İstasyonu
                • Zeytinburnu İtfaiye İstasyonu
              • Bayrampaşa Grup Amirliği
                • Davutpaşa İtfaiye İstasyonu
                • Eyüp İtfaiye İstasyonu
              • Fatih Grup Amirliği
                • Balat İtfaiye İstasyonu
                • Eminönü İtfaiye İstasyonu
                • Kocamustafapaşa İtfaiye İstasyonu
            • 3. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Arnavutköy Grup Amirliği
                • Habibler İtfaiye İstasyonu
                • Hadımköy İtfaiye İstasyonu
                • Germe İtfaiye İstasyonu
                • Karaburun Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Balaban Köyü Gönüllü İtfaiye
              • Bağcılar Grup Amirliği
                • Merter İtfaiye İstasyonu
                • Turgutreis İtfaiye İstasyonu
              • Gaziosmanpaşa Grup Amirliği
                • Alibeyköy İtfaiye İstasyonu
                • Akşemsettin İtfaiye İstasyonu
                • Sultangazi İtfaiye İstasyonu
              • Kocasinan Grup Amirliği
                • Sefaköy İtfaiye İstasyonu
                • Yenimahalle İtfaiye İstasyonu
                • Şirinevler İtfaiye İstasyonu
              • Başakşehir Grup Amirliği
                • Resneli İtfaiye İstasyonu
                • İkitelli İtfaiye İstasyonu
            • 4. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Avcılar Grup Amirliği
                • Bahçeşehir İtfaiye İstasyonu
                • Kıraç İtfaiye İstasyonu
                • Esenyurt İtfaiye İstasyonu
              • Mimarsinan Grup Amirliği
                • Beykent İtfaiye İstasyonu
                • Kumburgaz İtfaiye İstasyonu
              • Beylikdüzü Grup Amirliği
                • Yakuplu İtfaiye İstasyonu
              • Çatalca Grup Amirliği
                • Binkılıç İtfaiye İstasyonu
                • Karacaköy İtfaiye İstasyonu
                • Kestanelik Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Kabakça Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Gümüşpınar Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Yalıköy Gönüllü İtfaiye
                • Örencik Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Dağyenice Köyü Gönüllü İtfaiye
              • Silivri Grup Amirliği
                • Çanta İtfaiye İstasyonu
                • Büyükçavuşlu İtfaiye İstasyonu
                • Selimpaşa İtfaiye İstasyonu
                • Gümüşyaka İtfaiye İstasyonu
                • Hallaçlı Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Büyükkılıçlı Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Fener Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Çayırdere Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Danamandıra Köyü Gönüllü İtfaiye
          • Salih KARATAŞ
            Anadolu Yakası İtfaiye Şube Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • Personel ve Yazı İşleri Amirliği
              • İnşaat Emlak Amirliği
            • 1. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Adalar Grup Amirliği
                • Burgazada İtfaiye İstasyonu
                • Heybeliada İtfaiye İstasyonu
                • Kınalıada İtfaiye İstasyonu
                • Sedef Adası Gönüllü İtfaiye
              • Pendik Grup Amirliği
                • Kurtköy İtfaiye İstasyonu
              • Tuzla Grup Amirliği
                • Orhanlı İtfaiye İstasyonu
                • Tuzla OSB İtfaiye İstasyonu
                • Yayla İtfaiye İstasyonu
              • Kartal Grup Amirliği
                • Yakacık İtfaiye İstasyonu
              • Maltepe Grup Amirliği
                • Büyükbakkalköy İtfaiye İstasyonu
            • 2. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Sultanbeyli Grup Amirliği
                • Yenişehir İtfaiye İstasyonu
              • Ümraniye Grup Amirliği
                • Dudullu İtfaiye İstasyonu
              • Yenidoğan Grup Amirliği
                • Ömerli İtfaiye İstasyonu
                • Oruçoğlu Köyü Gönüllü İtfaiye
              • Şile Grup Amirliği
                • Ağva İtfaiye İstasyonu
                • Şile Karacaköy İtfaiye İstasyonu
                • Alacalı Gönüllü İtfaiye
                • Teke Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Geredeli Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Gökmaslı Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Değirmençayırı Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Osman Köyü Gönüllü İtfaiye
            • 3. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Kayışdağı Grup Amirliği
              • Üsküdar Grup Amirliği
                • Çengelköy İtfaiye İstasyonu
                • Zeynep Kamil İtfaiye İstasyonu
              • Beykoz Grup Amirliği
                • Bozhane İtfaiye İstasyonu
                • Riva Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Poyrazköy Gönüllü İtfaiye
              • Kadıköy Grup Amirliği
                • Erenköy İtfaiye İstasyonu
                • Ünalan İtfaiye İstasyonu
              • Çavuşbaşı Grup Amirliği
                • Kavacık İtfaiye İstasyonu
          • Ahmet Mete AKER
            Acil Yardım ve Can Kurtarma Şube Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • İlk Yardım Eğitim Merkezi Şefliği
              • İdari İşler Şefliği
            • Müdür Yardımcısı
              • Acil Sağlık Hizmetleri Şefliği
              • Sıhhi İkmal Şefliği
              • Garaj İşletme Şefliği
          • Selçuk TÜTÜNCÜ
            Afet Koordinasyon Merkezi Şube Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • Ulaşım Hizmetleri Birimi
              • Bakım ve Onarım Birimi
              • Yazı İşleri ve Ayniyat Birimi
              • Destek Hizmetleri Birimi
            • Müdür Yardımcısı
              • Eğitim Birimi
              • Elektronik Sistemler Birimi
              • Medya İletişim Birimi
              • Komuta ve Raporlama Birimi
              • Planlama ve Operasyon Birimi
              • Harita ve Meteroloji Birimi