Haberler

Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu Başakşehir grubumuzu ziyaret etti28 Eylül 2018 Cuma
Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu, İtfaiye Haftası münasebetiyle Başakşehir İtfaiye Grubumuzu ziyaret etti.

304. yılını geride bırakan İstanbul İtfaiyesi’nin Başakşehir Bölge Grup Amirliği’nde gerçekleşen ziyarette, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Müdür Yardımcısı Doğan Toncer ve  Başakşehir Bölge Grup Amiri Nusret Uslu da hazır bulundu.

 “Yeni yollar ulaşımı daha da rahatlatacak”

108 itfaiye personeliyle ilçe için 7/24 hizmet veren Başakşehir İtfaiyesi’ne çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Kartoğlu, itfaiyecilerin istek ve taleplerini de dinleyerek not aldı. Yeni yapılacak yollar hakkında bilgi veren Kartoğlu, “Artık yangın bölgelerine çok daha rahat ve hızlı gidebileceksiniz” diye konuştu.

Başkan Kartoğlu’nun ziyaretçi defterine duygularını aktardığı ziyaret, toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu Başakşehir grubumuzu ziyaret etti - Haberler - İstanbul İtfaiyesiBaşakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu Başakşehir grubumuzu ziyaret etti - Haberler - İstanbul İtfaiyesi