Haberler

Hayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı6 Haziran 2019 Perşembe
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbulluların huzur içinde bayram geçirmeleri için tüm birimleriyle 24 saat aralıksız çalışmaya devam ediyor. İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı da Ramazan Bayramı’nı mesai başında geçiren çalışma arkadaşlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı, İstanbullular adına kendilerine teşekkür etti. Baraçlı, “84 bin kişilik büyük bir ailenin fertleri olarak bu kente hizmet etmenin gururunu birlikte yaşıyoruz. Bundan sonra da yorulmadan çalışmaya birlikte devam edeceğiz” dedi.

İstanbullulara yıllardır huzurlu bayramlar yaşatan İstanbul Büyükşehir Belediyesi bu Ramazan Bayramı’nda da tüm birimleriyle görev başında. İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı da 24 saat aralıksız kente hizmet veren İBB’nin 14 birimini ziyaret ederek mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı. Baraçlı, Ramazan Bayramı’nın 2. gününde İtfaiye, Zabıta, Mezarlıklar, Çevre Koruma ve Kontrol, Ulaşım, Yol Bakım ve Altyapı, Destek Hizmetleri Daire Başkanlıklarına ait birimler ile İSKİ, İETT ve İBB iştiraklerini ziyaret etti, çalışanlara kolaylıklar diledi.

İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı’ya bayram ziyaretlerinde, İBB Meclisi 2. Başkan Vekili Ömer Faruk Kalaycı, İBB Genel Sekreter Yardımcıları ile Daire Başkanları da eşlik etti.

Ziyaret ettiği birimlerde mesai arkadaşlarının elini sıkarak bayramlarını kutlayan Hayri Baraçlı, “1994’ten beri süregelen belediyecilik anlayışını hız kestirmeden devam ettiriyoruz” dedi. 
İstanbul’a hizmet etmenin çok özel bir görev olduğunu kaydeden Baraçlı şöyle devam etti: “84 bin kişilik büyük bir ailenin fertleri olarak bu kente hizmet etmenin gururunu birlikte yaşıyoruz. Hepimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalışarak maaş alıyoruz ama bu işlerimizi ibadet aşkıyla yapıyoruz. Çünkü inandığımız değerler bunu gösteriyor. 1994 yılında başlayan yerel yönetim anlayışı güzel hizmetler yapmamıza sebebiyet verdi. Bu anlayış, değişimi ve yeniliği savunan aynı zamanda da farkındalığı ortaya çıkartan bir çalışma oldu. Bundan sonra da yorulmadan çalışmaya birlikte devam edeceğiz.”

Dini ve milli bayramların toplumumuzun en önemli mihenk taşlarından biri olduğuna dikkat çeken Baraçlı mesai arkadaşlarına şu tavsiyelerde bulundu: “Bu bayram küskünlüklerin bitirilmesi adına da önemli bir fırsat. Ailenizde veya işyerinizde küskün olduğunuz kişiler varsa ilk adımı siz atın ve o büyük sevabı kazanın. Bayramda çocuklarımızı sevindirelim, küçük hediyeler vererek gönüllerini alalım. Onlar da bizi iyi ansınlar. Anne ve babalarımızı ziyaret ederek onların hayır dualarını alalım. Ayrıca yaşlılarımızı ve hastalarımızı gece – gündüz demeden bayramda ziyaret edelim. Hayır dualarını da alarak evlerimizi ve işyerlerimizi bereketlendirelim. Hepimizin bayramı mübarek olsun.”
 
Hayri Baraçlı Topkapı’daki Metro İstanbul ziyaretinde ayrıca telsizden görev başındaki mesai arkadaşlarının bayramını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. Baraçlı çalışanların çocuklarına da bayram harçlığı ve hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesiHayri Baraçlı görev başındaki çalışanlarla bayramlaştı - Haberler - İstanbul İtfaiyesi