Haberler

Beşiktaş'ta trafik kazası17 Eylül 2017 Pazar
Beşiktaş'ta trafik kazası meydana geldi.

Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi üzerinde seyir halindeki aracın manevrası esnasında kontrolden çıkması sonucu kaza meydana geldi. Binaya çarparak duran araç yol ve bina arasındaki boşlukta askıda kaldı. Saat 17:31 sıralarında alınan ihbarlar üzerine olay yerine Beşiktaş, Beyoğlu, Ortaköy İtfaiye ve 112 Hızır Acil Ambulans ekiplerimiz sevk edildi.

Kısa sürede olay yerine ulaşan ekiplerimiz, önce 6X6X6 Çok Maksatlı Afet Müdahale ve Kurtarma Aracımız ile askıda kalan aracı sabitleyerek, kurdukları profesyonel düzenek yardımıyla araç içerisinde mahsur kalan vatandaşımızı sağlıklı bir şekilde kurtardı. Devamında da aracı sıkıştığı yerden çıkararak, yol seviyesine indirdi.

Sürücünün yara almadan atlattığı olayda, maddi hasar meydana geldi.

Beşiktaşta trafik kazası - Haberler - İstanbul İtfaiyesiBeşiktaşta trafik kazası - Haberler - İstanbul İtfaiyesiBeşiktaşta trafik kazası - Haberler - İstanbul İtfaiyesiBeşiktaşta trafik kazası - Haberler - İstanbul İtfaiyesiBeşiktaşta trafik kazası - Haberler - İstanbul İtfaiyesiBeşiktaşta trafik kazası - Haberler - İstanbul İtfaiyesiBeşiktaşta trafik kazası - Haberler - İstanbul İtfaiyesi

AIzaSyChYRvDlBKDfftOdk_iz4qYs8Ke270vcrE