Haberler

İtfaiye Müzesi'nde geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz?28 Eylül 2017 Perşembe
Köklü bir geçmişe sahip olan İstanbul İtfaiyesi, İtfaiye haftası kapsamında çalışanları ile İtfaiye Müzesi'ni ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapan ve bu yıl 303. kuruluş yılını kutlayan İstanbul'un İtfaiyesi, çalışanları ile Beşiktaş'ta bulunan İtfaiye Müzesi'ni ziyaret etti.

Köklü bir çınar gibi yıllarca genç ve dinamik kalmayı başaran İstanbul İtfaiyesi, geleceğini teknoloji ile kurarken geçmiş değerlerine de sahip çıkmaya devam ediyor. Tulumbacılardan günümüze kadar uzanan 303 yıllık tarihi dokunun hissedildiği müzemiz, siz değerli misafirlerini bekliyor.

İtfaiye Müzesi'nde geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz?

 

İletişim:

 

Yıldız Mahallesi Çitlembik Yokuşu Horoz Sokak No : 1 Beşiktaş/İstanbul

0212 259 91 24 / 0212 259 15 82

kutuphanemuzeler@ibb.gov.tr

Hafta içi 09:00 - 16:00 saatleri arasındadır.

Cumartesi ve Pazar günü kapalıdır.

Giriş ücretsizdir.

İtfaiye Müzesinde geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz? - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİtfaiye Müzesinde geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz? - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİtfaiye Müzesinde geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz? - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİtfaiye Müzesinde geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz? - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİtfaiye Müzesinde geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz? - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİtfaiye Müzesinde geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz? - Haberler - İstanbul İtfaiyesi

 

AIzaSyChYRvDlBKDfftOdk_iz4qYs8Ke270vcrE