Haberler

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde yangın tatbikatı gerçekleştirdik27 Ekim 2017 Cuma
Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde yangın tatbikatı gerçekleştirdik

İBB Bağcılar İtfaiye ekibimiz tarafından Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde gerçeği aratmayan yangın tatbikatı yapıldı. Uyarlanan senaryo gereği Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden yangın bilgisi alındı. Saat 15:05 sıralarında alınan ihbarlar üzerine olay yerine sevk edilen İBB Bağcılar İtfaiye ekibimiz, kısa sürede olay yerine vardı.

Ekibimiz hastane içerisinde, üst katlarda mahsur kalan ve dumandan etkilenen vatandaşları kurtararak sağlık ekiplerine teslim etti. Duman tahliyesi sonrası yangını söndürerek, tatbikat başarıyla sonlandırdı.

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirdik - Haberler - İstanbul İtfaiyesiEsenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirdik - Haberler - İstanbul İtfaiyesiEsenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirdik - Haberler - İstanbul İtfaiyesiEsenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirdik - Haberler - İstanbul İtfaiyesiEsenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirdik - Haberler - İstanbul İtfaiyesiEsenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirdik - Haberler - İstanbul İtfaiyesiEsenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirdik - Haberler - İstanbul İtfaiyesiEsenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirdik - Haberler - İstanbul İtfaiyesi

AIzaSyChYRvDlBKDfftOdk_iz4qYs8Ke270vcrE