Haberler

İstanbul'un İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi 18 Aralık 2017 Pazartesi
İstanbul İtfaiyesi, 7’den 70’e toplumun her kesiminde afet bilinci oluşturmak amacıyla yürüttüğü eğitim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Eğitim çalışmaları kapsamında, Yenibosna Fatih Ortaokulu Anasınıfından gelen 25 öğrenciye “Yangın Güvenliği” ve “Afetlerde Doğru Davranış Tarzları” konularında eğitim verildi. Anaokulu öğrencilerinin İBİTEM’ deki (İtfaiye Eğitim Merkezi) eğitimi iki aşamada gerçekleştirildi. Eğitimin ilk aşamasında 25 öğrenciye, eğitmenlerimiz tarafından yangın, yangın çıkış nedenleri ve yangın anında doğru hareket tarzları hakkında teorik bilgiler anlatıldı. 

Devamında ise öğrenci kardeşlerimiz yangın havuzundan yükselen alevleri başarılı bir şekilde söndürdükten sonra, çekilen hatıra fotoğrafı ile eğitim sona erdi.

İstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbulun İtfaiyesi 25 anaokulu öğrencisine daha eğitim verdi  - Haberler - İstanbul İtfaiyesi