Haberler

İstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor6 Mart 2018 Salı
İstanbul İtfaiyesi, 7’den 70’e toplumun her kesiminde yangına karşı doğru davranış bilinci oluşturmak amacıyla yürüttüğü eğitim çalışmalarına devam ediyor.

İstanbul'da bulunan çeşitli okullarda yangın tatbikatı gerçekleştirdik. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere yangın güvenlik önlemleri ve yangına karşı doğru davranış  şekilleri konularında eğitimler verdik. Eğitimin sonunda yangın söndürme eğitim simülatörü üzerinde tatbikat gerçekleştirerek eğitimi tamamladık.

İstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesi