Engelliler Haftası kapsamında Bağcılar ÖZGEM (İşitme Engelliler Rehabilitasyon Merkezi) öğrencilerine İtfaiye Eğitim Merkezimizde Yangına Karşı Farkındalık Eğitimi verildi.
Özel gereksinimi olan çocuklara yangın anında ve sonrasında ne yapmaları gerektiği konularında bilgi verildi.
Eğitim sonrasında çocuklar itfaiyeci kıyafetlerini giyerek ahşap yangın maketine su sıkma, itfaiye aracı ile mini gezi, sertifika dağıtımı ve fotoğraf çekme aktivitelerine katıldı.