Haberler

İstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor31 Aralık 2017 Pazar
İstanbul İtfaiyesi, 7’den 70’e toplumun her kesiminde afet bilinci oluşturmak amacıyla yürüttüğü eğitim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Sultanbeyli İtfaiye ekibimiz, Sultanbeyli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Katık Atık Aktarma Merkezi'nde çalışan 189 kişiye eğitim verdi. Yangının Tanımı, Yangın Söndürme Cihazı, Yangın Anında Doğru Davranış ve Müdahale Yöntemleri hakkında bilgilerin verildiği eğitimin ardından yangın simülatörü üzerinde yangın söndürme tatbikatı yapıldı.

 

İstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesiİstanbul İtfaiyesi eğitim ve tatbikatlara devam ediyor - Haberler - İstanbul İtfaiyesi