Organizasyon Şeması

  • Mevlüt UYSAL
    İBB Belediye Başkanı
    • Dr. Hayri BARAÇLI
      İBB Genel Sekreteri
      • Mevlüt BULUT
        İBB Genel Sekreter Yardımcısı
        • Ali KARAHAN
          İtfaiye Daire Başkanı
          • Mahmut ABACI
            İtfaiye Destek Hizmetleri Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • Ambar Amirliği
              • Tesisler Yönetim Amirliği
              • Bakım ve Onarım Amirliği
            • Müdür Yardımcısı
              • Komuta Merkezi
              • İhale İşleri Amirliği
            • Müdür Yardımcısı
              • İtfaiye Eğitim Merkezi
              • Teknik Büro Amirliği
            • Müdür Yardımcısı
              • Kurumsal İyileştirme ve Geliştirme Amirliği
              • Kurumsal İletişim Amirliği
              • Personel ve Yazı İşleri Amirliği
          • Hasan KARAKAŞ
            Avrupa Yakası İtfaiye Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • Personel ve Yazı İşleri Amirliği
              • İnşaat Emlak Amirliği
            • 1. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Beyoğlu Grup Amirliği
                • Mecidiyeköy İtfaiye İstasyonu
              • Beşiktaş Grup Amirliği
                • Ortaköy İtfaiye İstasyonu
                • Seyrantepe İtfaiye İstasyonu
              • İstinye Grup Amirliği
                • Hacıosman İtfaiye İst Hacıosman
              • Sarıyer Grup Amirliği
                • Maden İtfaiye İstasyonu
                • Rumelifeneri Köyü Gönüllü İtfaiye
              • Şişli Grup Amirliği
                • Kemerburgaz İtfaiye İstasyonu
                • Kağıthane İtfaiye İstasyonu
                • Sadabad İtfaiye İstasyonu
                • Akpınar Köyü Gönüllü İtfaiye
            • 2. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Bakırköy Grup Amirliği
                • Florya İtfaiye İstasyonu
                • Zeytinburnu İtfaiye İstasyonu
              • Bayrampaşa Grup Amirliği
                • Davutpaşa İtfaiye İstasyonu
                • Eyüp İtfaiye İstasyonu
              • Fatih Grup Amirliği
                • Balat İtfaiye İstasyonu
                • Eminönü İtfaiye İstasyonu
                • Kocamustafapaşa İtfaiye İstasyonu
            • 3. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Arnavutköy Grup Amirliği
                • Habibler İtfaiye İstasyonu
                • Hadımköy İtfaiye İstasyonu
                • Germe İtfaiye İstasyonu
                • Karaburun Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Balaban Köyü Gönüllü İtfaiye
              • Bağcılar Grup Amirliği
                • Merter İtfaiye İstasyonu
                • Turgutreis İtfaiye İstasyonu
              • Gaziosmanpaşa Grup Amirliği
                • Alibeyköy İtfaiye İstasyonu
                • Akşemsettin İtfaiye İstasyonu
                • Sultangazi İtfaiye İstasyonu
              • Kocasinan Grup Amirliği
                • Sefaköy İtfaiye İstasyonu
                • Yenimahalle İtfaiye İstasyonu
                • Şirinevler İtfaiye İstasyonu
              • Başakşehir Grup Amirliği
                • Resneli İtfaiye İstasyonu
                • İkitelli İtfaiye İstasyonu
            • 4. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Avcılar Grup Amirliği
                • Bahçeşehir İtfaiye İstasyonu
                • Kıraç İtfaiye İstasyonu
                • Esenyurt İtfaiye İstasyonu
              • Mimarsinan Grup Amirliği
                • Beykent İtfaiye İstasyonu
                • Kumburgaz İtfaiye İstasyonu
              • Beylikdüzü Grup Amirliği
                • Yakuplu İtfaiye İstasyonu
              • Çatalca Grup Amirliği
                • Binkılıç İtfaiye İstasyonu
                • Karacaköy İtfaiye İstasyonu
                • Kestanelik Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Kabakça Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Gümüşpınar Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Yalıköy Gönüllü İtfaiye
                • Örencik Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Dağyenice Köyü Gönüllü İtfaiye
              • Silivri Grup Amirliği
                • Çanta İtfaiye İstasyonu
                • Büyükçavuşlu İtfaiye İstasyonu
                • Selimpaşa İtfaiye İstasyonu
                • Gümüşyaka İtfaiye İstasyonu
                • Hallaçlı Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Büyükkılıçlı Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Fener Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Çayırdere Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Danamandıra Köyü Gönüllü İtfaiye
          • M. Emin KOÇAN
            Anadolu Yakası İtfaiye Müdürü
            • 1. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Adalar Grup Amirliği
                • Burgazada İtfaiye İstasyonu
                • Heybeliada İtfaiye İstasyonu
                • Kınalıada İtfaiye İstasyonu
                • Sedef Adası Gönüllü İtfaiye
              • Pendik Grup Amirliği
                • Kurtköy İtfaiye İstasyonu
              • Tuzla Grup Amirliği
                • Orhanlı İtfaiye İstasyonu
                • Tuzla OSB İtfaiye İstasyonu
                • Yayla İtfaiye İstasyonu
              • Kartal Grup Amirliği
                • Yakacık İtfaiye İstasyonu
              • Maltepe Grup Amirliği
                • Büyükbakkalköy İtfaiye İstasyonu
            • 2. Bölge Müdür Yardımcısı
              • Sultanbeyli Grup Amirliği
                • Yenişehir İtfaiye İstasyonu
              • Ümraniye Grup Amirliği
                • Dudullu İtfaiye İstasyonu
              • Yenidoğan Grup Amirliği
                • Ömerli İtfaiye İstasyonu
                • Oruçoğlu Köyü Gönüllü İtfaiye
              • Şile Grup Amirliği
                • Ağva İtfaiye İstasyonu
                • Şile Karacaköy İtfaiye İstasyonu
                • Alacalı Gönüllü İtfaiye
                • Teke Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Geredeli Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Gökmaslı Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Değirmençayırı Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Osman Köyü Gönüllü İtfaiye
            • Müdür Yardımcısı
              • Personel ve Yazı İşleri Amirliği
              • İnşaat Emlak Amirliği
            • 3.Bölge Müdür Yardımcısı
              • Kayışdağı Grup Amirliği
              • Üsküdar Grup Amirliği
                • Çengelköy İtfaiye İstasyonu
                • Zeynep Kamil İtfaiye İstasyonu
              • Beykoz Grup Amirliği
                • Bozhane İtfaiye İstasyonu
                • Riva Köyü Gönüllü İtfaiye
                • Poyrazköy Gönüllü İtfaiye
              • Kadıköy Grup Amirliği
                • Erenköy İtfaiye İstasyonu
                • Ünalan İtfaiye İstasyonu
              • Çavuşbaşı Grup Amirliği
                • Kavacık İtfaiye İstasyonu
          • Dr. Tuncay BULUT
            Acil Yardım ve Can Kurtarma Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • Acil Hizmetler ve Sıhhi İkmal Şefliği
              • İlk Yardım Eğitim Merkezi
              • Sağlık Komuta Merkezi
              • Akşemsettin Müfrezesi Hızır Acil
              • Arnavutköy Grup Amirliği Hızır Acil
              • Avcılar Grup Amirliği Hızır Acil
              • Bağcılar Grup Amirliği Hızır Acil
              • Beylikdüzü Müfrezesi Hızır Acil
              • Çengelköy Müfrezesi Hızır Acil
              • Dudullu OSB. Müfrezesi Hızır Acil
              • Eyüp Müfrezesi Hızır Acil
              • Kartal Grup Amirliği Hızır Acil
              • Kayışdağı Grup Amirliği Hızır Acil
              • Kocamustafapaşa Müfrezesi Hızır Acil
              • Kocasinan Grup Amirliği Hızır Acil
              • Davutpaşa Müfrezesi Hızır Acil
              • Seyrantepe Müfrezesi Hızır Acil
              • Başakşehir Grup Amirliği Hızır Acil
              • Fatih Grup Amirliği Hızır Acil
              • Kıraç Müfrezesi Hızır Acil
              • Mimarsinan Grup Amirliği Hızır Acil
              • Büyükbakkalköy Grup Amirliği Hızır Acil
              • Yenişehir Müfrezesi Hızır Acil
              • Şişli Grup Amirliği Hızır Acil
              • Selimpaşa Müfrezesi Hızır Acil
              • Yakacık Müfrezesi Hızır Acil
              • Yenimahalle Müfrezesi Hızır Acil
              • Yeşilköy Müfrezesi Hızır Acil
              • Zeynep Kamil Müfrezesi Hızır Acil
            • Müdür Yardımcısı
              • Personel İşleri Şefliği
              • Yazı İşleri ve Evrak Kayıt Şefliği
              • Muhasebe İşleri Şefliği
              • Destek Hizmetleri Şefliği
          • Ahmet TUNÇSOY
            AKOM Müdürü
            • Müdür Yardımcısı
              • Ulaşım Hizmetleri Birimi
              • Komuta Birimi
              • Ayniyat Hizmetleri
              • İdari Hizmetler Birimi
              • Yemekhane ve Temizlik Hizmetleri
            • Müdür Yardımcısı
              • Elektrik ve Mekanik İşleri Birimi
              • Elektronik Sistemler ve Network
              • Medya İletişim Birimi
              • Bilgi Kaynakları ve Raporlama Birimi
              • Afet Planlama ve Operasyon Birimi
              • Meteroloji Birimi
              • Harita Birimi
            • Sivil Savunma Birliği