Haberler

Daima Hazırız16 Kasım 2017 Perşembe
İtfai olaylara etkin müdahale edecek nitelikte eğitimli ve tecrübeli itfaiyecilerimiz, fiziksel ve zihinsel olarak zinde kalabilmek amacıyla günün belli saatlerinde, programlı olarak spor eğitmenleri eşliğinde spor yapmaktadırlar. Bu kapsamda yılda iki kez sportif faaliyetlerinin ölçümleri yapılmaktadır.

Her türlü itfai olayla mücadelede; hizmet alanıyla ilgili her türlü teknolojik gelişmeyi yakından takip eden ve sürekli gelişme gayreti içinde olan teşkilatımız profesyonel ve eğitimli personeliyle 365 gün 24 saat İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. İtfai olaylara etkin müdahale edecek nitelikte eğitimli ve tecrübeli itfaiyecilerimiz, fiziksel ve zihinsel olarak zinde kalabilmek amacıyla günün belli saatlerinde, programlı olarak spor eğitmenleri eşliğinde spor yapmaktadırlar. Bu kapsamda yılda iki kez sportif faaliyetlerinin ölçümleri yapılmaktadır.

İtfaiye Daire Başkanlığımızca Bölge Müdürlüklerine bağlı grup ve istasyonlarımızda görevli tüm personelimizin 2017-2. dönemine ait sportif faaliyetlerinin ölçümleri step, şınav, mekik, esneme ve LED Press testleriyle devam etmektedir.

Daima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesiDaima Hazırız - Haberler - İstanbul İtfaiyesi

AIzaSyChYRvDlBKDfftOdk_iz4qYs8Ke270vcrE